Altındağ LTD

#

1985 yılında kurulan ve merkezi Ankara'da bulunan Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., ana iştigal konusu olan "Devlet İnşaat" ihale taahhütlerini bu güne kadar tam bir başarı ile gerçekleştirmiştir.

1985 yılında kurulan ve merkezi Ankara'da bulunan Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., ana iştigal konusu olan "Devlet İnşaat" ihale taahhütlerini bu güne kadar tam bir başarı ile gerçekleştirmiştir.

Şirketin bugüne kadar bitirdiği inşaat işleri;

  • Toplu konut ve uydu kent inşaatları,
  • Prestij bina inşaatları,
  • Otoyol, köprü, baraj ve altyapı inşaatları,
  • Turizm tesisleri inşaatları ve işletmeciliği.

Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., başta inşaat ve turizm alanında olmak üzere uluslararası standartta gerçekleştirdiği projelerle Türkiye'nin yüzünü ağartan firmalardan biridir.

Bugüne kadar MSB, DSİ, Bayındırlık Bakanlığı Yapı İşleri, Karayolları Genel Müdürlüğü, Başbakanlık TOKİ, Emniyet Genel Müdürlüğü, Üniversiteler ve bir çok resmi kurum ve kuruluşlara başarı ile inşaat ve altyapı çalışmaları yapmıştır.

Geride bıraktığı yıllara karşın her zaman genç olmayı bilen, dinamizmini bu deneyimle birleştiren, dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek bünyesinde uygulayan ve yıllardır kendisini aşmayı ilke edinen Altındağ inşaat Taahhüt Ticaret ithalat ihracat Ltd. Şti., değişen ve hızla küçülen dünyada kendisine sürekli yeni fırsatlar yaratmaktadır. Yıllardır ülkemizde sürdürdüğü itibarını dışa açılarak pekiştirmektedir.

Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., uluslararası standarttaki yeni atılımlarıyla, artık globalleşen bir dünyada yerini almaya hazır!

Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., imzasını attığı inşaat ve turizm sektöründeki sayısız eserle ve hazırlandığı uluslararası standartta yeni projeleriyle geleceği dünya çapında bir şirket olarak karşılamaya hazırlanmaktadır.

Koşullar ne olursa olsun sürekli katma değer üretebilen ve yatırımlarını çok planlı yapan Altındağ İnşaat Taahhüt Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., günden güne büyüyen yapısı ile ileride daha büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Daima iş üreten bir inşaat şirketi olarak, giderek sınırları küçülen dünyada Türkiye'nin de hedeflerinin büyümesine katkı yapmaktadır.

KALİTE, ÇEVRE ve İSG POLİTİKAMIZ

ŞİRKETİMİZİN İTİBARI VE SAYGINLIĞINI KORUNACAK ve YÜKSELTİLECEKTİR

ALTINDAĞ İNŞ.TURZ.TİC.A.Ş. – ALTINDAĞ İNŞ.TAAH.TİC.İTH.İHR.LTD.ŞTİ. ve İNTİM İNŞ.TİC.MÜŞ.LTD.ŞTİ. olarak altyapı üstyapı inşaat ve taahhüt hizmetlerimizde bugüne kadar edinilmiş olan itibarımızın korunması ve yükseltilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işlerimiz zamanında, ilk defada ve doğru yapılacaktır. Müşterinin gereksinim ve beklentileri tespit edilerek en üst düzeyde karşılanacaktır. Yaralanma ve sağlık bozulmasının önlemek ve Kalite, Çevre ve İSG Yönetim Sistemleri şartlarına uyarak sürekli gelişimi temin etmek öncelikli taahhüdümüzdür.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER İZLENECEKTİR

Kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması, Çevre ve İSG uygulamaları için teknolojideki gelişmeler izlenecek ve çalışanların gerekli eğitimleri almaları sağlanacaktır.

TÜM ÇALIŞANLARIN KATILIMI SAĞLANACAKTIR

Kalite, Çevre ve İSG uygulamalarını geliştirmek için ekip çalışmasına önem verilecektir. Birlikte çalışılan alt yüklenici firmaları da denetleyerek ekip çalışmasına katılımları sağlanacaktır.
Tüm çalışanlar hem kendisinin hem başkalarının güvenli çalışmasından sorumludur.

ÇEVRE KORUNACAK ve MEVZUATLARA UYULACAKTIR

İşlerin planlanması ve şantiyede imalatların yapılması sırasında çevreye zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemler alınacaktır. Kirletmeyi önleyerek, etkin bir Çevre ve İSG bilinci oluşturulacaktır. Yapılan tüm işlerde Çevre, İSG mevzuatlarına ve sektörümüzle ilgili diğer şartlara uygun çalışılacaktır.

ÖNCE ÇEVRE ve İŞ GÜVENLİĞİ SAĞLANACAKTIR

Hiçbir iş, çevre ve insan sağlığını tehlikeye atacak kadar acele ve önemli olamaz. Önce çevre ve çalışanların güvenliği sağlanacaktır.

Hiçbir kaza önlenemez değildir. Çalışanlarımız çevre ve iş kazalarının önlenebileceğine inanmalıdır.