ŞİRKET POLİTİKAMIZ

KALİTE, ÇEVRE ve İSG POLİTİKAMIZ

1-ŞİRKETİMİZİN İTİBARI VE SAYGINLIĞINI KORUNACAK ve YÜKSELTİLECEKTİR

ALTINDAĞ İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ.. ve İNTİM İNŞAAT TİCARET MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ. olarak altyapı üstyapı inşaat ve taahhüt hizmetlerimizde bugüne kadar edinilmiş olan itibarımızın korunması ve yükseltilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işlerimiz zamanında, ilk defada ve doğru yapılacaktır. Müşterinin gereksinim ve beklentileri tespit edilerek en üst düzeyde karşılanacaktır. Yaralanma ve sağlık bozulmasının önlemek ve Kalite, Çevre ve İSG Yönetim Sistemleri şartlarına uyarak sürekli gelişimi temin etmek öncelikli taahhüdümüzdür.


2-TEKNOLOJİK GELİŞMELER İZLENECEKTİR

Kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması, Çevre ve İSG uygulamaları için teknolojideki gelişmeler izlenecek ve çalışanların gerekli eğitimleri almaları sağlanacaktır.


3-TÜM ÇALIŞANLARIN KATILIMI SAĞLANACAKTIR

Kalite, Çevre ve İSG uygulamalarını geliştirmek için ekip çalışmasına önem verilecektir. Birlikte çalışılan alt yüklenici firmaları da denetleyerek ekip çalışmasına katılımları sağlanacaktır.

Tüm çalışanlar hem kendisinin hem başkalarının güvenli çalışmasından sorumludur.


4-ÇEVRE KORUNACAK ve MEVZUATLARA UYULACAKTIR

İşlerin planlanması ve şantiyede imalatların yapılması sırasında çevreye zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemler alınacaktır. Kirletmeyi önleyerek, etkin bir Çevre ve İSG bilinci oluşturulacaktır. Yapılan tüm işlerde Çevre, İSG mevzuatlarına ve sektörümüzle ilgili diğer şartlara uygun çalışılacaktır.


5-ÖNCE ÇEVRE ve İŞ GÜVENLİĞİ SAĞLANACAKTIR

Hiçbir iş, çevre ve insan sağlığını tehlikeye atacak kadar acele ve önemli olamaz. Önce çevre ve çalışanların güvenliği sağlanacaktır.

Hiçbir kaza önlenemez değildir. Çalışanlarımız çevre ve iş kazalarının önlenebileceğine inanmalıdır.